Nenormální jevy

10. ledna 2011 v 13:55 | Netopýr |  Téma týdne
Paranormální nebo-li nenormální jevy jsou strašně rozšířený fenomén. Není snad nikdo, kdo by o nich neslyšel. Levitace, ohýbání lžiček, kruhy v obilí, návštěvy z jiných sfér bytí, léčení vším možným a nemožným, čtení myšlenek... seznam by byl snad nekonečný. V mé rodině se nikdy neutvrzovala víra v nadpřirozeno. Spíše nás utvrzovali k realitě, ale fantasii rodiče meze nekladli. Možná proto tady s nimi píšu blbosti. Ale to je vedlejší. Časem jsem objevil jeden časopis, kde se psali věci o UFO, mužích v černém či ve skafandrech, samovznícení lidí, obrázků Krista na zdi, konspiračních teorií a tak. Nevěděl jsem, jestli tomu mám věřit, nebo se smát nahlas. Rozhodl jsem se, že lidská blbost je nekonečná a důvěřivost taky. Na vlastní důkaz jsem nic z toho neviděl. Jediné, v co věřím, je, že místní pramen má povzbuzující účinky, protože když celý den v parném létě lítáte po kopcích, tak vás studená čerstvá voda dokáže úžasně vzpružit.

Chcete ale vědět, co považuju za největší nenormalitu světa? Můj bratr si sám a dobrovolně bez vidiny na nějaký zisk či užitek uklidil v pokoji. Dodnes to nechápu. Ale jsou přece věci mezi nebem a zemí, že?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vítr vítr | 10. ledna 2011 v 14:34 | Reagovat

:-D tak to je veselý paranormální jev. Vítr

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Není-li uvedeno jinak, jsou zde veřejněná literální díla mým autorským počinem. Je-li dílo převzato od jiného autora, je to jasně uvedené v úvodním článku. Je-li pod dílem podepsán SallyPejr, jedná se o moji práci. Většina postav v sekci Fanfiction jsou vlastnictvím původních autorů, kteří vytvořili díla, na jejichž motivy je fanfikce zaměřena. Není-li uvedeno jinak, jsou doprovodné obrázky převzaty z internetu. Články mohou obsahovat tématiku nevhodnou osobám mladších 18-ti let nebo tématiku, která není vhodná pro většinu společnosti. Nelíbí se, nečtěte...