První pusa

5. ledna 2011 v 15:02 | SallyPejr |  Zamyšlení
Kdy jste dostali první pusu? Pamatujete si to? Kdy, kde a od koho. Myslím teď pusu od kluka/holky, který/á se vám líbí. A co všechno se dá z první pusy vyvozovat? Dá se vůbec?
První pusa. Znám lidi, kteří ji dostali už ve školce. I takový se najdou. Dětské lásky. Nakonec z toho moc neměli, protože pak přišla škola a další lákadla.
Můžete se při první puse zamilovat? Docela snadno, řekla bych. První pusa většinou bývá ze zamilovanosti.
Já si svou první pusu pamatuju. :) Až na jedno rušící individuum ten večer neměl chybu. Bylo to fajn a kdyby to šlo, klidně si to zopakuju. Jenže první pusa se dává nebo dostává jen jednou. Škoda.

Jsem teď v jakémsi melancholickém období, tak omluvte mé myšlenkové pochody.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Není-li uvedeno jinak, jsou zde veřejněná literální díla mým autorským počinem. Je-li dílo převzato od jiného autora, je to jasně uvedené v úvodním článku. Je-li pod dílem podepsán SallyPejr, jedná se o moji práci. Většina postav v sekci Fanfiction jsou vlastnictvím původních autorů, kteří vytvořili díla, na jejichž motivy je fanfikce zaměřena. Není-li uvedeno jinak, jsou doprovodné obrázky převzaty z internetu. Články mohou obsahovat tématiku nevhodnou osobám mladších 18-ti let nebo tématiku, která není vhodná pro většinu společnosti. Nelíbí se, nečtěte...