Kuřáci a nekuřáci

14. března 2011 v 21:09 | Denice |  Téma týdne
Jsem nekuřák a celá tahle banda, která sem píše taky, i když u Netopýra si tím nejsem jistá. Každopádně cigaretama cítit nejde.
Mám plno známých, kteří kouří, ať už čistě ze závislosti nebo pro uklidnění nervů. Nevadí mi to, když jdu s nimi a oni si zapálí. Většinou to opravdu potřebují a je pak s nima lepší řeč. Ovšem do obličeje mi kouř foukat nemusí.
Podle mě je kouření ryze osobní otázkou. Kdo na to má, ať si kouří, jak chce.
Ovšem všechno má své meze. Pokud v místnosti není pro mrak dýmu vidět, tak už to fakt přehání. A lidi, kteří cigaretami vyloženě čpí, dokážou taky fest zkazit náladu.
Je fajn, že je možnost jít do nekuřáckých prostor, zvlášť když jdete s astmatikem nebo malým dítětem. Ovšem, nehledě na zákony, to platí snad jen v restauracích. Ještě jsem nezažila, aby na zastávce nebyli kuřáci pod střechou, nedej bože, když prší.
Ale vše je o solidaritě. Kuřáci i nekuřáci by se k těm druhým měli chovat slušně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Není-li uvedeno jinak, jsou zde veřejněná literální díla mým autorským počinem. Je-li dílo převzato od jiného autora, je to jasně uvedené v úvodním článku. Je-li pod dílem podepsán SallyPejr, jedná se o moji práci. Většina postav v sekci Fanfiction jsou vlastnictvím původních autorů, kteří vytvořili díla, na jejichž motivy je fanfikce zaměřena. Není-li uvedeno jinak, jsou doprovodné obrázky převzaty z internetu. Články mohou obsahovat tématiku nevhodnou osobám mladších 18-ti let nebo tématiku, která není vhodná pro většinu společnosti. Nelíbí se, nečtěte...