Theodor "Teddy" Hugs

30. ledna 2013 v 18:05 | SallyPejr
Plnoletost už mám pár roků za sebou, ale stejně jediný, kdo se mnou vydržel delší dobu je můj plyšák. No dobrá, jsou dva.
K šestým narozeninám jsem dostala plyšového delfína. Žije se mnou už dlouho. Tak dlouho, že si místo pojmenování dolphin zaslouží spíše dauphin. Zažil nespočet pádů z dvojpatrovky i normální postele, spostu zalehnutí, nečekanou ataku vší zavlečených do školy nemytými spolužáky, záchvat krvácení z nosu,... Má toho hoch už dost za sebou, ale stejně každou noc tráví po mém boku. Jenže to je delfínek a ten není tématem týdne.
Moje druhá "hračka" je opravdu plyšový medvídek. Jak prozrazuje nápis, říkám mu Theodor Hugs. Jestli se tak fakt někdo jmenuje to doopravdy netuším. Pojmenován je podle nápisu hugs na břiše a podle Teddyho od mr. Beana. Získala jsem ho na jedné zdravotnické soutěži od posádky amerických záchranářů z Floridy. Nebyla jsem účastník, jen jsem jim dělala figuranta a tím medvídkem mě chtěli uklidnit, když jsem předstírala paniku. Ovšem po ukončení úkolu mi plyšák zůstal. A ne, neukradla jsem ho, opravdu mi ho dali.
Tenhle meďan je cestovní, pokud se tomu tak dá říct. Je malý, skladný a schovatelný, což jsou nesporné výhody. Zatímco delfínek zůstává doma, Theodor se mnou projel půlku republiky a byl až v Anglii. Abyste mi rozumněli, nejsem zas tak infaltilní, jak si o mně po tomhle článku myslíte nebo budete myslet. Já prostě neusnu, pokud nemůžu něco držet. Když se nad tím tak zamyslím, tak vlastně každou noc nasadím delfínovi nebo Theodorovi kravatu a můžu v klidu spát. Zní to strašně, ale funguje to. A nikdo si zatím nestěžoval. Někdo neusne bez sklenice mlíka, já bez těch dvou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Není-li uvedeno jinak, jsou zde veřejněná literální díla mým autorským počinem. Je-li dílo převzato od jiného autora, je to jasně uvedené v úvodním článku. Je-li pod dílem podepsán SallyPejr, jedná se o moji práci. Většina postav v sekci Fanfiction jsou vlastnictvím původních autorů, kteří vytvořili díla, na jejichž motivy je fanfikce zaměřena. Není-li uvedeno jinak, jsou doprovodné obrázky převzaty z internetu. Články mohou obsahovat tématiku nevhodnou osobám mladších 18-ti let nebo tématiku, která není vhodná pro většinu společnosti. Nelíbí se, nečtěte...