Jsem tak trochu magor...ale baví mě to

26. března 2013 v 18:47 | SallyPejr |  Téma týdne
Když přijde na takové ty situace a la "popiš se jedním slovem" nebo "jak by ses charakterizovala" volím jednoduše slovíčko "Divná". Protože já si tak ve srovnání s ostatními připadám.
Narozdíl od ostatních holek já se moc nemaluju (spíš vůbec), nekupuju šaty a boty poslední módy (bo na to za a) nemám a za b) mi to přijde neskutečně zbytečné), chodím oblíkaná spíš jako kluk, protože ráda nosím volné věci a stačí mi, že je moje oblečení pohodlné, nemusí být podle žurnálu. To okolí nechápe a má mě za vandráka.
Ráda čtu, ještě radši si kreslím a úplně nejradši píšu povídky nebo příběhy. Myslím, že mám bohatou fantazii, ale využívám ji soukromě, protože dokud nějaké moje dílko není "dokonalé" nechci se jím moc chlubit. A protože mám široký záběr, tak hned tak něco nedokončím. Okolí má tyhle moje záliby za podivínské a zbytečné, když nepřináší patrný výsledek, nejlépe finanční.
Mezi moje záliby dále patří třeba hasiči a u nás na dědině patřím k těm dobrovolným, i když nezasahujícím. Reakce okolí, co o tom nic neví? To dělaj přece chlapy ne?
Ráda vyrábím různé šperky, ale nenosím je. Ráda zkouším nové metody výtvarných technik a ručních prací, čistě sobě pro radost. Ráda vyrábím různé drobnosti. A proč to třeba neprodáváš? Proč děláš takové blbiny? Na kraviny máš času dost, proč nejdeš radši...
Ráda chodím bez cíle a nebo se válím v posteli. Mají mě za podivínku nebo flákače.
Ráda koukám na horory, akční filmy, komedie, historické, předělávky komixů, anime...koukám skoro na všechno, ale nemám ráda romantické filmy, romantické komedie a filmy, jejichž hunor je založený na ztrapňování. A jsem za divnou, protože se na to nedívám.
Poslouchám Landu, Horkýže slíže, rockový kapely a la ACDC a Aerosmith a poslouchám je nahlas. Poslouchám Enyu, Andreu Bocceliho a vážnou hudbu. Poslouchám i starší české písničky. Poslouchám to, na co mám náladu. Ostatní si proto myslí, že jsem fest divná...člověk přece nemůže poslouchat tak rozdílné žánry jako Kiss a Čajkovskij, poud není schizofrenik nebo něco podobného.
Když koukám na film nebo když se probírají lidi, líbí se mi víc starší osoby, které ostatní mají za nezajímavé nebo "zlé". Protože jim selíbí hezouni, klaďasové a týpci s postavou z posilovny. Mě na lidech zajímá jejich inteligence a chování. -jejich motivy a důvody, ne jen činy. Co je mi po nějakém pubertálním hezounovi s vymakanou postavou, když je mi na první pohled jasné, že nic nevydrží a neví, co chce. Já mám radši osoby, které vědí, co od života chtějí, vím, že něco vyrží a že mě podrží. Prý když se mi líbí takový herci a ne ti, po kterých jedou dávno plnoleté spolužačky, tak je to to samí, jako kdybych chtěla chodit se svým otcem.
Většinou jsem pesimistická. Snaží se s lidmi vycházet, ale nemíním se přetvařovat. Říkám často to, co si myslím a pak lituju. Podle ostatních bych měla být víc diplomatická, jenže jejich popisy znějí jak podlízavá a vypočítavá.
Mám černý smysl pro humor, občas i trochu drsnější. Často jsem prý dost morbidní. Ráda se rvu se sourozenci, pošťuchuju se s kámoši a nebojím se sama v noci chodit po městě a třeba i parkem. Hodně lidí si díky tomu všemu myslí, že jsem proto i násilnická.
Já samu sebe považuju za střelenou a podivínskou. Když to řeknu, okolí si hned myslí, že jsem magor, když se hodnotím takto "negativně", ale pro mě na tom nic negativního není. Když vidím lidi okolo, tak nechci být normální jako oni. Jsem hrdá a ráda za to, že jsem divná. A řeknu to kdykoliv a komukoliv.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | 26. března 2013 v 19:12 | Reagovat

Krásný popis, kdybych dokázala o sobě napsat něco v podobném stylu :) Obdivuju, já sama se nedokážu popsat a nikdy jsem to neuměla. Velká poklona doopravdy.

Teď se omlouvám za reklamu, ale rozjíždím takovou malou akci a potřebujeme podporu od kohokoliv, tak tu adresa :) Za like, odběr, koment budeme jedině rádi :D

http://www.facebook.com/pages/Xilay-Kate/287298868068844

2 Dash Dash | Web | 26. března 2013 v 19:23 | Reagovat

Sláva! Konečně článek, ve kterém nefiguruje Lady Gaga, nýbrž podstata výstřednosti duše jako taková. Moc pěkně si to napsala. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Není-li uvedeno jinak, jsou zde veřejněná literální díla mým autorským počinem. Je-li dílo převzato od jiného autora, je to jasně uvedené v úvodním článku. Je-li pod dílem podepsán SallyPejr, jedná se o moji práci. Většina postav v sekci Fanfiction jsou vlastnictvím původních autorů, kteří vytvořili díla, na jejichž motivy je fanfikce zaměřena. Není-li uvedeno jinak, jsou doprovodné obrázky převzaty z internetu. Články mohou obsahovat tématiku nevhodnou osobám mladších 18-ti let nebo tématiku, která není vhodná pro většinu společnosti. Nelíbí se, nečtěte...